Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Gryzak

Potrójna radość

Więcej niż zwykły gryzak. Grzechotka pobudzająca zmysły... ciekawa faktura wspierająca rozwój sensoryczny i motoryczny... zintegrowana treningowa szczoteczka do zębów. Zabawa, zabawa, i jeszcze raz zabawa.

Niweluje ból związany z ząbkowaniem

Inspirujący plac zabaw dla zmysłów

Przygotowuje Twojego maluszka do szczotkowania zębów 

Dostępne w trzech kolorach – turkusowym, niebieskim i różowym

Kup

Ciekawe faktury… oraz grzechotka

Jest tyle do odkrycia … różne faktury, kolorowe piłeczki w grzechotce. Stymulowanie zmysłów. Dziecko radośnie się bawi. Zapomina o bólu. Dorośli są zadowoleni. 

Cieszysz się, że będziesz szczotkować ząbki?!

Dla Twojego dziecka gryzak jest zabawką. Przy tym jednak, poprzez zabawę, dziecko przygotowuje się do szczotkowania zębów po raz pierwszy w życiu. Zintegrowana treningowa szczoteczka do zębów masuje mu dziąsła i przygotowuje do szczotkowania. Czy cieszy się na szczotkowanie ząbków? No pewnie!

Ból pierwszego ząbka?

Mamy pierwszy ząbek! Niestety, pojawił się w bólach. Zanim jednak sięgniesz po jakąś maść… daj dziecku gryzak. Dziecko będzie doskonale wiedziało, co z nim zrobić. A gryzak zniweluje ból. 

Mleczne zęby torują drogę zębom stałym

Gryzak zaprojektowała doktor Nadja-Marina Kellerhoff. Pomaga ono dziecku przygotować się do szczotkowania zębów po raz pierwszy. W ten sposób najlepiej utrzymać zdrowe pierwsze zęby.

Trzy kolory

… potrójna zabawa. Jasnoniebieski, różowy i turkusowy. Daj dziecku ulubiony kolor i zobacz, jak instynktownie się w nie wgryza. Bolącym zębom mówimy: „Do widzenia!”. Witamy szerokie uśmiechy.

Gdy mleczne ząbki się przebijają

Najpierw wychodzą siekacze. W okolicach szóstego miesiąca życia. W ciągu kolejnych 20 miesięcy rosną zęby mleczne… jeden po drugim.

Gdy zęby się „wyrzynają”… Ała!

Pojawienie się pierwszego ząbka to święto dla rodziców. Ale dla dziecka już nie. Niektóre dzieci przechodzą to lekko. Inne odczuwają silny ból. Ząbkowanie kończy się, gdy całą dwudziestka mlecznych zębów znajdzie się na swoim miejscu.

Czy mojemu dzidziusiowi potrzebny jest gryzak?

Niemowlaki mają proste rozwiązanie na bolące zęby. Gryzą wszystko, co wpadnie im w rączki. Najlepiej, jeśli jest to coś nietoksycznego, a także bezpiecznego w użytkowaniu – gryzak polecany przez pediatrów i stomatologów. Gryzak, dzięki któremu ząbkowanie staje się przyjemniejsze, i dla Twojego dziecka, i dla Ciebie. 

Jakie cechy posiada dobry gryzak?

Cóż, musi niwelować ból. No i dobrze byłoby, gdyby miało ciekawą fakturę powierzchni, aby było co odkrywać… , aby wspierać rozwój sensoryczny i motoryczny. Gdyby było treningową szczoteczką do zębów, wzbudzającą w dziecku ciekawość i chęć szczotkowania zębów. Stymulującą grzechotką. Pokaż co potrafisz, dzidziusiu! 

Smoczek

Wszystkie rodzaje smoczków:
Najlepszy przewodnik

Dowiedz się więcej