Pielęgnacja jamy ustnej klasy premium w szwajcarskim wydaniu / Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 150 PLN

Pasta do zębów [BE YOU.]

Delikatne wybielanie

Sześć orzeźwiających smaków. Sześć żywych kolorów. Długotrwała świeżość. Delikatne, naturalne wybielanie. Nowy wymiar zdrowia jamy ustnej. 

Rozświetl swoje codzienne rytuały pielęgnacji jamy ustnej. Pasta idealna do szczoteczek klasycznych i sonicznych.

Wyłącznie naturalne składniki – nie znosimy SLS, Triclosanu, środków agresywnie wybielających oraz mikrogranulek z tworzywa sztucznego

Świeża, orzeźwiająca, delikatna – rewolucja  w zakresie zdrowia jamy ustnej

Klimaty wegańskie – żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego

Jedna pasta do zębów. Sześć zaskakujących smaków. 

Kolory tak piękne, że rozjaśniają poniedziałkowy poranek. Kombinacje smaków wywołujące okrzyk: „Wow!”. Wybieraj w zależności od nastroju. Gwarancja idealnie świeżej, zdrowej jamy ustnej. 

Zapewnij sobie uczucie świeżości na wiele godzin

Czuj świeżość i pewność siebie … długo po umyciu zębów. Bąbelki o rewolucyjnym działaniu niosą ze sobą odświeżający i długo utrzymujący się smak mentolu. 

Ziołowe leczenie

Piękne zioła i naturalne składniki – ekstrakty z jeżówki, gorzkich pomarańczy, czarciego pazura i wąkroty azjatyckiej – odżywiają tkankę wyściełającą jamę ustną i …zatrzymują rozwój stanów zapalnych

[BE YOU.] – Dlaczego? 

Żywe kolory. Orzeźwiające, świeże smaki. Delikatne wybielanie przy pomocy naturalnego enzymu, który dba również o szkliwo i dziąsła. „Be you”. Dzięki niej zęby cieszą pięknem zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Czysta radość? Ze szczotkowania zębów?

Wszyscy doskonale wiemy, że codzienne czynności mogą stać się nudne i monotonne. Zasługujesz na coś lepszego. Sześć odważnych kombinacji smaków, które wnoszą różnorodność oraz przekształcają zwykłe szczotkowanie w czystą radość.

Biała magia

Słowa oksydaza glukozowa mogą budzić pewien lęk. Jest to jednak naturalny enzym, który delikatnie wybiela zęby bez pomocy agresywnych czynników, pielęgnując przy tym szkliwo i dziąsła jednocześnie. Czysta magia!

Delikatne, naturalne wybielanie -  przy pomocy enzymu

Piękne, zdrowo wyglądające zęby dają poczucie pewności siebie i pozwalają w pełni przeżywać joie de vivre – radość życia. Niemniej wybielanie to zwykle bolesny proces. Może być do tego szkodliwy. A wybielająca pasta do zębów „Be you” działa inaczej. Dlaczego? Ponieważ wybiela przy pomocy enzymu…

Enzym, naturalny proces, bielsze zęby

Pasta „Be you” zawiera oksydazę glukozową – naturalny enzym. To białko uruchamia proces metaboliczny. Oksydaza glukozowa w jamie ustnej prowadzi do powstawania tlenu, a to, z kolei, do delikatnego wybielania.

Dwa wielce pożądane skutki uboczne 

Po pierwsze… i) Oksydaza glukozowa przekształca się w nadtlenek wodoru w ślinie ii) On, natomiast, bezpośrednio zwalcza bakterie. 
Po drugie… i) Aktywuje system laktoperoksydazy śliny ii) Ma również działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Szkliwo zębów … „Kocham Cię, skarbie”

Żadnego szkodliwego wybielania. Żadnego ścierania. Szkliwo pozostaje nienaruszone, ale staje się bardziej błyszczące i bielsze. A to dzięki oksydazie glukozowej – enzymowi tak naturalnemu, że za jego pomocą pszczoły chronią swój miód przed zarazkami. 

Czasem uśmiech przychodzi z naturalną łatwością

Mimo odrzucenia zwykłych agresywnych składników stosowanych do tego celu… pasta „Be you” zapewnia doskonale skuteczne wybielanie. Ponadto w sposób w pełni naturalny – dzięki naszemu przyjacielowi – oksydazie glukozowej. 

CS 5460

Szczoteczka do zębów o najskuteczniejszym działaniu na świecie?

Dowiedz się więcej Kup

Czyste zęby

Najlepszy przewodnik

Dowiedz się więcej Kup

Zestaw podróżny

Higiena jamy ustnej w trakcie podróży

Dowiedz się więcej Kup

Pasta do zębów Curaprox