Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Pasta do zębów Be you

Delikatne wybielanie

Sześć orzeźwiających smaków. Sześć żywych kolorów. Długotrwała świeżość. Delikatne, naturalne wybielanie. Nowy wymiar zdrowia jamy ustnej. 

Rozświetl swoje codzienne rytuały pielęgnacji jamy ustnej. Pasta idealna do szczoteczek klasycznych i sonicznych.

Wyłącznie naturalne składniki – nie znosimy SLS, Triclosanu, środków agresywnie wybielających oraz mikrogranulek z tworzywa sztucznego

Świeża, orzeźwiająca, delikatna – rewolucja  w zakresie zdrowia jamy ustnej

Klimaty wegańskie – żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego

Kup

Jedna pasta do zębów. Sześć zaskakujących smaków.

Kolory tak piękne, że rozjaśniają poniedziałkowy poranek. Kombinacje smaków wywołujące okrzyk: „Wow!”. Wybieraj w zależności od nastroju. Gwarancja idealnie świeżej, zdrowej jamy ustnej. 

Zapewnij sobie uczucie świeżości na wiele godzin

Czuj świeżość i pewność siebie … długo po umyciu zębów. Bąbelki o rewolucyjnym działaniu niosą ze sobą odświeżający i długo utrzymujący się smak mentolu. 

Ziołowe leczenie

Piękne zioła i naturalne składniki – ekstrakty z jeżówki, gorzkich pomarańczy, czarciego pazura i wąkroty azjatyckiej – odżywiają tkankę wyściełającą jamę ustną i …zatrzymują rozwój stanów zapalnych

Be you – Dlaczego?

Żywe kolory. Orzeźwiające, świeże smaki. Delikatne wybielanie przy pomocy naturalnego enzymu, który dba również o szkliwo i dziąsła. „Be you”. Dzięki niej zęby cieszą pięknem zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Biała magia

Słowa oksydaza glukozowa mogą budzić pewien lęk. Jest to jednak naturalny enzym, który delikatnie wybiela zęby bez pomocy agresywnych czynników, pielęgnując przy tym szkliwo i dziąsła jednocześnie. Czysta magia!

Delikatne, naturalne wybielanie -  przy pomocy enzymu

Piękne, zdrowo wyglądające zęby dają poczucie pewności siebie i pozwalają w pełni przeżywać joie de vivre – radość życia. Niemniej wybielanie to zwykle bolesny proces. Może być do tego szkodliwy. A wybielająca pasta do zębów „Be you” działa inaczej. Dlaczego? Ponieważ wybiela przy pomocy enzymu…

Enzym, naturalny proces, bielsze zęby

Pasta „Be you” zawiera oksydazę glukozową – naturalny enzym. To białko uruchamia proces metaboliczny. Oksydaza glukozowa w jamie ustnej prowadzi do powstawania tlenu, a to, z kolei, do delikatnego wybielania.

Dwa wielce pożądane skutki uboczne 

Po pierwsze… i) Oksydaza glukozowa przekształca się w nadtlenek wodoru w ślinie ii) On, natomiast, bezpośrednio zwalcza bakterie. 
Po drugie… i) Aktywuje system laktoperoksydazy śliny ii) Ma również działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Szkliwo zębów … „Kocham Cię, skarbie”

Żadnego szkodliwego wybielania. Żadnego ścierania. Szkliwo pozostaje nienaruszone, ale staje się bardziej błyszczące i bielsze. A to dzięki oksydazie glukozowej – enzymowi tak naturalnemu, że za jego pomocą pszczoły chronią swój miód przed zarazkami. 

Czasem uśmiech przychodzi z naturalną łatwością

Mimo odrzucenia zwykłych agresywnych składników stosowanych do tego celu… pasta „Be you” zapewnia doskonale skuteczne wybielanie. Ponadto w sposób w pełni naturalny – dzięki naszemu przyjacielowi – oksydazie glukozowej. 

CS 5460

Szczoteczka do zębów o najskuteczniejszym działaniu na świecie?

Dowiedz się więcej Kup

Czyste zęby

Najlepszy przewodnik

Dowiedz się więcej Kup

Zestaw podróżny

Higiena jamy ustnej w trakcie podróży

Dowiedz się więcej Kup