Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Pasta do zębów Enzycal

Delikatna i ekstremalnie efektywna

Zapomnij o składnikach agresywnych zwykłej pasty do zębów. W składzie naszych produktów znajduje się tylko to, co naturalnie wspiera funkcjonowanie Waszego organizmu. Na przykład enzymy stymulujące ochronną moc śliny.

Delikatna pasta do zębów, zdrowa jama ustna.

Przyjazna dla sonicznej szczoteczki do zębów

Żadnego SLS, żadnego Triclosanu, żadnych mikrogranulek z tworzywa sztucznego

Wyprodukowano w Szwajcarii

Kup

Kochamy szkliwo zębów

W firmie Curaprox chronimy szkliwo, nie niszczymy go. Stosowane przez nas enzymy są delikatne. A Enzycal – w przeciwieństwie do innych past do zębów – nie powoduje ścierania szkliwa. Jeśli wartości w skali wskaźnika ścieralności RDA mieszczą się w przedziale  ~ 30 - ~ 60, nie trzeba się przejmować. Z pastą Enzycal można tylko zyskać.

Dlaczego enzymy?

Enzymy zawarte w ślinie zwalczają bakterie. Enzymy pasty Enzycal zapewniają wzmocnienie… stanowią turbodoładowanie dla naturalnej mocy śliny. Pomagają uzupełnić utracone minerały i wapń w szkliwie zębów. … jak również aktywizują działanie antywirusowe i przeciwgrzybiczne. 

Fluorek sodu – niezwykle się sprawdza

Fluorek sodu wzmacnia szkliwo. Niedługo po zakończeniu szczotkowania nadaje odporności na ataki kwasów. Prowadzi do remineralizacji miejsc, również tych, które uległy atakowi oraz minimalizuje namnażanie szkodliwych bakterii. Można powiedzieć, że dobrze sobie radzi ze zwalczaniem próchnicy. 

SLS? Absolutnie nie

Niestety SLS – laurylosiarczan sodu – nadal pozostaje w składzie większości past do zębów. Atakuje on komórki śluzówki wyściełającej jamę ustną. To, z kolei, wywołuje bolesne podrażnienia, urazy i wrzody w jamie ustnej. Naturalnie nie ma go w paście Enzycal, ani w innych naszych pastach do zębów. 

Chcesz, aby jedzenie smakowało, jak należy?

Zwykłe pasty do zębów zawierają za dużo mentolu. On wysusza śluzówkę, zmniejsza produkcję śliny… a przez to osłabia naturalne mechanizmy obronne jamy ustnej. Oznacza to, że po umyciu zębów jedzenie i napoje mają okropny smak. My wolimy łagodny smak i zdrową jamę ustną. A Ty? 

Dobieraj starannie

Pasty do zębów nie są aż tak zdrowe. Mają działanie powodujące ścieranie, podrażnienia… a często wywołują tworzenie się wrzodów w jamie ustnej. Nasze badania dowodzą, że pasty Enzycal są łagodne, ale niezwykle efektywne. 

CS 5460

Szczoteczka do zębów o najskuteczniejszym działaniu na świecie?

Dowiedz się więcej Kup

Próchnica zębów

Nadszedł czas, aby się chronić

Dowiedz się więcej Kup

Wrażliwe zęby

Au! Odsłonięte korzenie zębów. W końcu pomoc jest w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej Kup