Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

PASTA DO ZĘBÓW DLA DZIECI

ŚWIEŻOŚĆ I ZABAWA

W końcu mamy pastę, która sprawia, że dzieci chcą szczotkować zęby. Fantastycznie świeży smak truskawki, arbuza i mięty tworzy atmosferę imprezy w ich ustach. A Wy możecie mieć pewność, że robicie wszystko, aby dzieci dbały o zdrowie jamy ustnej.

Niski współczynnik ścieralności RDA – około 40 – chroni ich cenne szkliwo zębów.

Enzymy stymulują naturalne, antybakteryjne działanie śliny.

Opcja zawartości fluorku 1450 ppm i 950 ppm, jak również bez zawartości fluorku.

Nie zawiera laurylosiarczanu sodu (SLS) ani parabenów.

Kup

ZMIENIA SZCZOTKOWANIE W ZABAWĘ

Nakłanianie dzieci do szczotkowania zębów może się znudzić. I im, i Wam. Pożegnajcie niekończące się gderanie… dzięki rewolucji dokonanej przez markę Curaprox w zakresie pasty do zębów dla dzieciaków.

WSPANIAŁY SMAK!

Trudno oczekiwać, że dzieci będą się ekscytować znanymi smakami pasty do zębów. No bo z jakiego powodu? Z pomocą dzieci doprowadziliśmy do sensacji w zakresie smaków. Zwyciężają następujące smaki: truskawka, melon i mięta.

A CO ONA MA DO ZAOFEROWANIA DOROSŁYM?

Innowacyjna i odżywcza formuła, która pomaga dać Waszym dzieciom najlepszy możliwy start w życie. Nie zawiera żadnych szkodliwych składników takich jak: środki spieniające SLS albo parabeny.

Delikatne – bez szkodliwych składników.

Pasty Curaprox, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, zawierają wyłącznie delikatne, nieszkodliwe, acz skutecznie działające składniki. Wszystkie zapewniają piękny uśmiech bez agresywnych, wywołujących ból chemikaliów. Bez środków spieniających SLS, triklosanu, środków wybielających, mikrogranulek z tworzywa sztucznego.  

A GDYBY TEGO BYŁO MAŁO…

Otwieranie i zamykanie pasty do zębów dla dzieci Curaprox również stanowi zabawę. Tubka pasty łatwej do wyciskania jest zaprojektowana szczególnie z myślą o dziecięcych dłoniach oraz uzyskiwaniu porcji wielkości ziarenka ryżu – zgodnie z zaleceniami stomatologów.

PRACA ZESPOŁOWA

Fluor chroni zęby. Wzmacnia je cukier z brzozy, znany też jako ksylitol. Dwa enzymy mają naturalne działanie antybakteryjne. Zwycięskie połączenie. 

OCHRONA ENZYMATYCZNA

Enzymy, amyloglukozydaza i glukozydaza w paście dla dzieci Curaprox stymuluje ochronną moc śliny Twojego dziecka zwalczającej szkodliwe bakterie. Lepsza ochrona. Naturalnie. Dla dziewczynek i nowoczesnych chłopaków.