Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Szczoteczka do zębów CS single

Mniej znaczy więcej

Płytka na zębach i na linii dziąseł. Przebarwienia. Szczoteczka CS single czyści nawet w trudno dostępnych miejscach. To niczym posiadanie higienistki dentystycznej we własnej łazience.

Pojedyncza kępka. Dokładna, niepowtarzalna pielęgnacja.

Ultracienkie włókna Curen® o długości 6 mm

Nie ma potrzeby stosowania pasty. Idealna w podróży.

Czyści trudno dostępne miejsca … nawet takie, na których jest aparat

Kup

Uwielbiamy CS single

Entuzjaści tej szczoteczki uwielbiają wykonywać te dokładne, delikatne ruchy wzdłuż linii dziąseł – czyszczenie w tych miejscach, do których dojście wydaje się prawie niemożliwe. Nawet pomiędzy zębami a aparatem, zamkami lub retainerami.

Dlaczego należy stosować szczoteczkę „CS single”?

Ponieważ całą „czarną robotę” wykonuje pojedyncza kępka. I z tego względu idealnie czyści ząb po zębie oraz linię dziąseł. To najlepszy sposób czyszczenia zębów. To moment, który należy sobie dać w prezencie.

Mała szczoteczka … wielka różnica

Większe nie zawsze oznacza lepsze. Mała główka szczoteczki. Wielka siła czyszczenia.

Stare sposoby. Nowa technologia.

Nawet w dawnych czasach – zanim wynaleziono nowoczesną szczoteczkę – ludzie szczotkowali zęby. Żuli gałązki lub korzonki do momentu, gdy podzieliły się na strzępki, a następnie wykorzystywali je jako szczoteczki do zębów. I ta właśnie tradycja zainspirowała ideę szczoteczki CS single.

Czyni to delikatnie 

Włókna szczoteczki CS single są sztywniejsze od włókien w naszych innych szczoteczkach.  Należy starannie skierować włoski zewnętrzne główki kępki, aby weszły tylko w linię dziąseł. Podczas czyszczenia, ząb po zębie, włókna układają się w wachlarzyk i czyszczą linię dziąseł. 

Zawsze po twojej stronie 

Nie ma konieczności stosowania pasty do zębów. Szczoteczką CS single można zatem czyścić zawsze, gdy ma się na to ochotę… oglądając film, czytając książkę, czekając na autobus, jadąc kolejką do pracy …

CS single i super.

Potrzeba nieco praktyki, aby nauczyć się wykonywania tych precyzyjnych, delikatnych ruchów wzdłuż linii dziąseł. Po opanowaniu tej sztuki, będziemy w stanie szczotkować zęby najlepiej, jak się da. Zadowoleni fanatycy szczotkowania zębów robią to podczas czytania Facebooka lub oglądania filmu.

Czyść zęby tak, jak należy

Prowadź szczoteczkę CS single wzdłuż linii dziąseł, precyzyjnymi, delikatnymi ruchami – prawie bez żadnego nacisku. Firma Curaprox zaprojektowała szczoteczkę CS single konkretnie mając na uwadze tę metodę szczotkowania -  znaną jako „technika solo”.

Ustaw szczoteczkę pionowo i przyłóż do jednej strony zęba 

Ostrożnie przesuwaj włókna główki szczoteczki, gdy dotkną linii dziąseł 

Teraz przesuwaj szczoteczkę CS single dokładnymi, delikatnymi, „trzęsącymi się” ruchami wzdłuż linii dziąseł – od zęba do zęba po kolei

JAK KORZYSTAĆ ZE SZCZOTECZKI CS 1006 SINGLE

Szczoteczka Hydrosonic pro

Szczoteczka soniczna z pojedynczą główką 

Dowiedz się więcej Kup

Twoje dziąsła

Pokaż im, że o nie dbasz

Dowiedz się więcej Kup

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych

Skuteczne szczotkowanie w przestrzeniach między zębami

Dowiedz się więcej Kup