Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

SZCZOTECZKA CS 12460

TWOJE DZIĄSŁA SIĘ ZAKOCHAJĄ

Sprawia, że mycie zębów staje się codziennym ożywczym rytuałem, to "gold standard" w delikatnym szczotkowaniu. Twoje dziąsłą się zakochają. 

12 460 ultracienkich włókien to nowa definicja delikatności i efektywności

Każde pojedyncze włókno Curen® ma średnicę 0,08 mm - tak cienką jak włos

Szczotkowanie staje się codziennym ożywczym rytuałem - uważnym, ale i pełnym radości

Ośmiokątny uchwyt zapewniający szczotkowanie pod odpowiednim kątem 45 stopni

Kup

NASZE ARCYDZIEŁO

Ta specjalna szczoteczka jest jak aksamit dla Twoich zębów… od delikatnej pieszczoty, gdy zaczynasz szczotkować, po uczucie jedwabistej gładkości po jego zakończeniu. Pięknie usuwa płytkę nazębną.

UWAŻNA PRZYJEMNOŚĆ

Skończyła się era mycia zębów, gdy jest ono przykrym obowiązkiem. Czyszczenie szczoteczką CS 12460 velvet staje się codziennym, ożywczym rytuałem uważności i radości.

GWARANCJA DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Wyjątkowe uczucia - przed, w trakcie i po myciu zębów. Przed… napięcie oczekiwania. Podczas… niezrównana delikatność. Po… świeżość i lekkość - jak po wizycie u higienistki.

TAK DELIKATNA, TAK EFEKTYWNA

Zalecane przez dentystów i higienistkę stomatologiczną z oczywistych powodów: Mnóstwo delikatnych włókien usuwa płytkę nazębną bez ścierania szkliwa… i oczyszcza linię dziąseł bez żadnych zranień.

LEKKO ZAKRZYWIONA, KOMPAKTOWA GŁÓWKA

'Dla optymalnego czyszczenia. Dociera i czyści w trudnodostępnych miejscach. Łatwo oczyszcza także za tylnymi zębami trzonowymi.

CZUŁA, TROSKLIWA OCHRONA

CS 12460 zwalcza płytkę nazębną, nie powodując żadnych uszkodzeń. Mnogość delikatnych włókien usuwa płytkę nazębną dokładniej niż twarde włosie - bez obrażeń.

O CO TYLE ZAMIESZANIA?

Kiedy ją wypróbujesz, będziesz wiedział. W momencie, gdy zaczniesz używać delikatnej CS 12460  - wykonując małe kółeczka w jamie ustnej, stanie się to jasne i klarowne. Dołącz do delikatnej rewolucji.

Najlepszym sposobem na czyszczenie zębów jest trzymanie główki pod kątem 45 stopni - połowa włosia szczoteczki powinna znaleźć się na dziąsłach, a druga połowa na zębach. Ośmiokątny uchwyt CS 12460 ułatwia szczotkowanie pod kątem 45 stopni.

Kolejny poziom delikatności. Wyższy poziom efektywności.

Curaprox CS 12460 jest jak aksamit dla Twoich zębów… od delikatnej pieszczoty na początku szczotkowania do jedwabiście gładkiego uczucia po czyszczeniu. Zaprojektowana i wyprodukowana w Szwajcarii. 

PAN LUB PANI JASNA STRONA MOCY

Rozjaśnij swój rytuał higieny jamy ustnej - i swoją łazienkę - szykowną, dyskretną elegancją. Wybierz jedną z 36 różnych kombinacji kolorystycznych. Matowe. Eleganckie. Piękne. Wyprodukowane w Szwajcarii.

POCZUJ RÓŻNICĘ Z Curaprox

Wiele osób szczotkuje zęby zbyt mocno używając szczoteczek z twardym włosiem - co prowadzi do uszkodzeń, takich jak cofanie się dziąseł. Nasze ultracienkie włókna Curen® robią różnicę. Zapobiegają uszkodzeniom dziąseł i zapewniają niezrównaną delikatną moc czyszczącą.

Odkryj nowy rytuał.

Poświęć trochę czasu dla siebie i zdrowia jamy ustnej. Powolutku, dwa razy dziennie… szczotkuj ząb po zębie wykonując małe, delikatne kółeczka - prawie bez nacisku. Codziennie ta sama sekwencja: zewnętrzny dolny łuk, następnie od środka, górny zewnętrzny łuk i na koniec górny łuk od środka. Świadomie. Powoli. Pięknie.

Prawdziwy Ty.

12 460 specjalnych włókien Curen® gwarantuje najbardziej gładkie działanie ze wszystkich szczoteczek Curaprox. Dla mocnych, pięknych zębów i zdrowych dziąseł… bez uszkodzeń szkliwa, bez cofania się dziąseł. Odkryj swój autentyczny uśmiech.

Szkliwo jest twardsze niż stal

Jednak kwasy - i twarde szczoteczki do zębów - mogą go niszczyć. Delikatne włókna usuwają płytkę nazębną bez ścierania szkliwa… i oczyszczają linię dziąseł bez żadnych zranień.

Tak dużo włókien

12460 pojedynczych włókien to naprawdę dużo. Nawet według naszych standardów.

Każdy z nich ma zaledwie 0,08 mm średnicy - jest tak cienkie jak włos. Te cienkie włókna tworzą bezprecedensowo gęstą powierzchnię czyszczącą, która delikatnie otula ząb i bruzdę dziąsłową. Odkryj czyszczenie zębów z niespotykaną dotąd delikatnością troską i efektywnością.

JAK NALEŻY CZYŚCIĆ ZĘBY?

Każda jama ustna jest inna. Jest wiele porad dotyczących szczotkowania. Ale jest sposób, który nigdy nie zawodzi - i który działa na każdego.

Zacznij od ustawienia szczoteczki pod kątem 45 stopni - połowa włosia powinna znajdować się na zębach, a połowa na dziąsłach.

Szczotkuj delikatnie… prawie bez żadnego nacisku

Wykonuj małe, delikatne kółeczka - pozwól, aby szczoteczka Cię prowadziła

Odsłonięte korzenie zębowe

Jaki jest
na nie sposób?

Dowiedz się więcej Kup

Zestaw podróżny

Szczotkowanie zębów,
gdy jesteś w ruchu

Dowiedz się więcej Kup

Pielęgnacja dziąseł

Czyszczenie zamiast
szorowania

Dowiedz się więcej Kup