Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW DLA DZIECI KIDS

WITAJ UŚMIECHU, ŻEGNAJ PRÓCHNICO!

Szczoteczka do zębów dla dzieci kids – polecana dla dzieci w wieku 4 - 12 lat jest wzorowana na legendarnym modelu CS 5460. Idealnie pasuje do ust dzieci, łatwo ją trzymać w ręce i niezwykle delikatnie czyści zęby i dziąsła.

5 500 ciasno osadzonych włókien Curen® zapewniających wyjątkowo skuteczne czyszczenie

Wyjątkowo kompaktowa, nieco zagięta główka szczoteczki zapewniająca optymalne czyszczenie

Włókna Curen®: Niewiarygodnie delikatne. Niewiarygodne cienkie. Średnica zaledwie 0,09mm

Ośmiokątna rączka. NIEWYCZYSZCZENIE zębów pod odpowiednim kątem jest prawie niemożliwe

Kup

ZAPROJEKTOWANA SZCZEGÓLNIE Z MYŚLĄ O DZIECIĘCYCH DŁONIACH

Ośmiokątna rączka ułatwia trzymanie szczoteczki i czyszczenie pod właściwym kątem. Wyjątkowo mała, nieco zagięta główka szczoteczki niezwykle ułatwia stosowanie właściwej techniki. Szczotkowanie staje się zabawą

NIEZWYKLE DELIKATNA DLA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ

Wyposażona w 5 500 niezwykle cienkich włókien Curen® o średnicy 0,9 mm. Zapewnia dzieciom moc niezawodnego, wyjątkowo delikatnego czyszczenia. Idealna dla dzieci o wrażliwych zębach i dziąsłach – nawet, gdy zaczynają wychodzić zęby stałe.

WYBIERZ TĘ, W KTÓREJ TWOJE DZIECKO SIĘ ZAKOCHA

ENERGIA

100% TAK

Kreatywność. Niezwykle uduchowiona.

Bierzmy się za szczotkowanie.

SERCE

WYRAŹ
SAMEGO SIEBIE

Dla dziewczynek i nowoczesnych chłopaków.

NATURALNIE

W HARMONII

Kojące szczotkowanie.

JASNOŚĆ

BŁĘKITNE NIEBO
MYŚLENIE

Bez limitów. Chwytaj dzień.

LUKSUS

KRÓLEWSKIE ŻYCIE
KOLOR

Dla Waszych księżniczek
i książąt.

POMARAŃCZOWY

ZBUDZONY
RADOŚĆ

Zaczyna się od szczotkowania
swoich zębów!

Uwierz w magię.

W Świętego Mikołaja. W zajączka wielkanocnego. We Wróżkę-Zębuszkę. Prędzej czy później, Wasze dzieci zaczną wątpić, czy one naprawdę przychodzą. Jedna rzecz pozostaje jednak pewna. Idealna szczoteczka do zębów Waszych aniołków istnieje naprawdę. Zapewnij ich jamie ustnej najlepszy możliwy start, by zachowywać ją w zdrowym stanie.

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

Dorośli używają zwykle twardych szczoteczek do zębów. Niszczą tym szkliwo i dziąsła oraz narażają się na inne problemy. Pomóż swojemu dziecku wypracować wspaniały, stały nawyk delikatnego i starannego czyszczenia zębów szczoteczką, która wyposażona jest w mnóstwo niezwykle cienkich włókien. 

CZAS NA JAKOŚĆ

Niech wspólne mycie zębów w ciągu dnia stanie zabawą. Ustanowienie takiego miłego rytuału-rozrywki daje dzieciom podstawę do kultywowania go już przez całe życie.

PROSTA MATEMATYKA

Podajemy równanie, miarodajne dla Waszych dzieci, i dorosłych również, którzy jeszcze muszą wypróbować szczoteczki Curaprox. Pozbądź się twardej szczoteczki. Teraz weź niezwykle delikatną, niezwykle efektywną szczoteczkę do zębów Curaprox. Rezultat? Czysta radość.

MIŁOŚĆ I PRZYTULANIE

Szkliwo na zębach jest twardsze niż stal. Niemniej kwasy, a także twarde szczoteczki do zębów, mogą je uszkodzić. Nasze włókna usuwają płytkę bez rysowania szkliwa i delikatnie masują dziąsła.

DODATKOWA OCHRONA

Kapturek ochronny zapewnia bezpieczną czystość szczoteczki nawet po wrzuceniu jej do szkolnego plecaka. Zabezpiecza główkę szczoteczki oraz cienkie włókna, aby szczoteczka do zębów działała jak należy przez długi czas.