Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Hydrosonic pro

Profesjonalna pielęgnacja stomatologiczna

Dzięki szczoteczce Hydrosonic pro uzyskujesz uczucie profesjonalnej czystości za każdym razem, gdy szczotkujesz zęby – nawet zęby z aparatem, implantami, o wrażliwych dziąsłach… nawet w miejscach trudno dostępnych.

Siedem różnych poziomów czyszczenia: Znajdź swój ulubiony … ciesz się idealnie czystymi zębami

Wytrzymała bateria: Ponad 60 minut szczotkowania po jednym ładowaniu USB

Trzy innowacyjne końcówki szczoteczek: Mocne, delikatne i pojedyncze

Idealne czyszczenie: Nawet w trudno dostępnych miejscach… dzięki szczoteczce Curacurve® – niewielkie wygięcie, wielka różnica 

Kup

Pielęgnacja jamy ustnej ma wymiar sztuki pięknej

Szczotkowanie zębów z maksymalną precyzją – lepiej już się nie da. Pojedyncza, niezwykle mała główka szczoteczki jest doskonała zarówno do czyszczenia kolejnych zębów, jak i linii dziąseł. Teraz można czyścić przestrzeń pomiędzy zębami a aparatami, zamkami lub retainerami – w sposób doskonały i bez wysiłku. Szwajcarska technologia główki szczoteczki w swojej najlepszej odsłonie.

Główki tych szczoteczek docierają wszędzie

Konstrukcja główki szczoteczki jest teraz zupełnie wyjątkowa. Ultracienkie, delikatne włókna Curen® - zamiast konwencjonalnego nylonu – które okręcają się wokół każdego zęba, aby czyszczenie było bardziej efektywne. Ze względu na to, że główka szczoteczki jest tak mała… łatwo dociera do wszystkich miejsc wokół wszystkich zębów.

Jaki jest Twój poziom? Wybierz spośród siedmiu

44 000 - 84 000 cudownie delikatnych ruchów szczoteczki na minutę. Szczoteczka Hydrosonic pro electric daje Ci poczucie profesjonalnie wyczyszczonych zębów. Wybierz swój poziom czyszczenia i zabierz się do szczotkowania. 

60 minut szczotkowania na jednym ładowaniu

Ponad 30 sesji szczotkowania. Tak, naprawdę! A przez cały czas załadowania moc pozostaje dokładnie na tym samym poziomie. Nie trzeba, oczywiście, dodawać, że można ją doładować przy pomocy  USB. Czy można w ogóle podejrzewać, że mogłoby być inaczej?

Niewielkie wygięcie, wielka różnica

Curacurve® cechuje się wygięciem główki zaledwie o 10 lub 15 stopni. Czyni to jednak diametralną różnicę. Teraz można łatwo czyścić najtrudniejsze miejsce – tył przednich zębów, przestrzeń za zębami trzonowymi i przedtrzonowymi. Tak się dzieje, gdy wyroby stomatologiczne projektują profesjonaliści. 

Wakacje hydrosoniczne

Oto zestaw podróżny. Jest lekki, kompaktowy, praktyczny. Dzięki niemu możesz sobie zawsze zapewniać pielęgnację jamy ustnej, na jaką zasługujesz. Teraz szczoteczka Hydrosonic pro będzie już zawsze u Twojego boku. 

Zdrowie jamy ustnej za dotknięciem jednego przycisku

Przez długi czas ignorowaliśmy elektryczne szczoteczki do zębów. Podobnie jak ekspert Curaprox, lekarz stomatolog, profesor Ueli P. Saxer. A potem wszyscy poszliśmy po rozum do głowy. Od tego czasu szczoteczka Hydrosonic pro zmusza wszystkich do wciskania przycisków.

WIDEO – PROFESJONALNE CZYSZCZENIE ZĘBÓW

Główka szczoteczki dostosowana do każdego scenariusza

W skład zestawu szczoteczki elektrycznej Hydrosonic pro electric wchodzą trzy innowacyjne końcówki szczoteczek – mocna, delikatna i pojedyncza – wszystkie zaprojektowane i wyprodukowane w Szwajcarii. Która jest najlepsza dla Ciebie? 

German Design Award 2021

Zwycięzca w kategorii „Doskonały design produktu z zakresu rehabilitacji medycznej i opieki zdrowotnej”

«Specjalny kształt głowicy szczoteczki ułatwia dbanie o zęby także w przypadku skomplikowanego ustawienia zębów lub obecności aparatu ortodontycznego.»

Enzycal

Delikatna, łagodna,
skuteczna. Przyjazna
dla sonicznej
szczoteczki
do zębów 

Dowiedz się więcej Kup

CS single

Każdy ząb po kolei

Dowiedz się więcej Kup

Implanty

To właśnie one powinny być pielęgnowane w szczególny sposób

Dowiedz się więcej Kup