Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Biologiczna pielęgnacja protez

Pielęgnacja protez i retainerów

Z BDC czas pozwolić Matce-Naturze zadbać o nasze protezy lub retainery – oraz stan jamy ustnej, przy pomocy kwasu cytrynowego, soli morskiej i olejku eukaliptusowego.

Czyszczenie przy pomocy kwasu cytrynowego i soli morskiej

Dzięki nim wyglądają jak nowe przez lata. I tak się je odczuwa.

Ochrona przy pomocy olejku eukaliptusowego

Kup

Naturalna, długotrwała pielęgnacja

Kwas cytrynowy i sól morska łączą się, aby bezproblemowo rozpuszczać resztki jedzenia i płytkę nazębną. W przeciwieństwie do innych, bardziej agresywnych czynników czyszczących, produkty BDC nie powodują uszkodzeń tworzywa sztucznego. Dzięki niemu można utrzymywać swoją protezę lub retainer w stanie takim, że będą wyglądały jak nowe przez lata. I w taki sposób będzie się je odczuwać.

Przypieczętowane pocałunkiem

Dzięki zawartości olejku eukaliptusowego, BDC ma świeżą, apetyczną nutę, jak również właściwości lecznicze i przeciwzapalne. A do tego, uszczelnia i chroni tworzywo sztuczne, w tym wszelkie obecne mikropękniecia, przy pomocy mocnej mikropowłoki.

Proste przyjemności …

Zapewnij swoim protezom lub retainerom pielęgnację, a także blask, na jaki zasługują, dzięki stosowaniu szczoteczek do zębów Curaprox. Usuwanie resztek jedzenia i płytki nazębnej staje się prostą przyjemnością, a my gwarantujemy, że tworzywo sztuczne nie zostanie porysowane. Stosuj szczoteczkę BDC do protez lub retainerów, a CS 5460 do zamków.

Matka Natura wie najlepiej.

W Curaprox na początku stawiamy sobie pytanie: „jak natura może nam pomóc”?  I właśnie dlatego BDC jest tak dobre dla stanu Twojej jamy ustnej. I z tego względu BDC utrzymuje Twoje protezy lu b retainery w stanie, jakby były nowe, przez wiele lat. 

BDC: Na czym polega różnica?

Różnicę stanowią składniki naturalne. To moc czyszcząca kwasu cytrynowego i soli morskiej. Oraz skuteczna ochrona, jaką zapewnia olejek eukaliptusowy. Bez mikropęknięć… a więc bez kryjówek dla patogenów. 

Kwas cytrynowy

Jest jednym z najlepszych leków, jakie daje natura, a przy tym stanowi składnik czyszczący w BDC 100 do codziennej pielęgnacji oraz BDC 105 do tygodniowej pielęgnacji. Z łatwością usuwa pozostałości jedzenia, zabrudzenia i złogi bakterii protez i retainerów, a nawet zapobiega powstawaniu mikropęknięć. (200-300) 

Olejek eukaliptusowy

Olejek eukaliptusowy zapewnia Twojej protezie lub retainerowi maksimum świeżości. Ma właściwości przeciwzapalne. Ponadto uszczelnia i chroni tworzywo sztuczne przy pomocy mocnej mikropowłoki.

Sea salt

Żaden wyszukany, posiłek nie osiągnąłby pełni smaku bez soli morskiej. Wierzymy, że ma ona takie samo zastosowanie przy produktach do ochrony w protez oraz i aparatów typu aligner. Sól morska stabilizuje i wzmacnia efekt czyszczący kwasu cytrynowego. 

Czy rzeczywiście muszę szczotkować swoją sztuczną szczękę lub aparat?

Wierzymy, że chcesz, aby Twoje protezy lub aparat były super wygodne. Na pewno ucieszysz się zatem mogąc szybko i łatwo wyczyścić pozostałości jakichkolwiek złogów, które rozpuszcza i dezynfekuje BDC 100 do codziennej pielęgnacji i BDC 105 do cotygodniowej pielęgnacji.

CS 5460

Czyszczenie i stymulacja dziąseł

Dowiedz się więcej Kup

Implant

Właściwa pielęgnacja jamy ustnej przy implantach i protezach

Dowiedz się więcej Kup

CS 708

Łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc

Kup