Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

O NAS

ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W JAMIE USTNEJ

Zdrowe ciało potrzebuje zdrowej jamy ustnej – to cel szwajcarskiej firmy Curaden. W samym środku tego wszystkiego znajduje się rodzina przedsiębiorców Breitschmid oraz marka Curaprox.

Przedsiębiorca Ueli Breitschmid wierzy w lepszy świat: "Możemy go stworzyć - i mamy go we własnych rękach". Jego firma specjalizująca się w dziedzinie higieny jamy ustnej, Curaden, sprzedaje więcej niż tylko produkty. Przekazywanie wiedzy o tym, jak zachować zdrową jamę ustną przez całe życie, to zobowiązanie rodzinnej firmy: każdy człowiek ma w swoich rękach dbanie o siebie i swoje zdrowie. Opiera się to na przekonaniu, że dobre zdrowie zaczyna się w ustach, że usta są bramą do ciała.

Zaopatrzenie w odpowiedni system

Firma Curaden w porównaniu ze swoimi globalnymi konkurentami idzie własną drogą - nie tylko dzięki swojej zwinności czy historii, która sięga siedemdziesięciu lat tradycji. Curaden stawia przede wszystkim na inteligentne łączenie ludzi i przekazywanie wiedzy. Firma nadaje profilaktyce ważną rolę w branży ochrony zdrowia. Stomatolodzy, specjaliści, pracownicy opieki stomatologicznej i inne osoby powinny być odpowiednio przeszkolone. Profilaktyka w zakresie zdrowia jamy ustnej wyznacza kulturę firmy. To nowoczesne myślenie jest konsekwentnie realizowane przez firmę Curaden. Marka na pierwszy plan wysuwa się pod kierownictwem Christine Breitschmid, która jako trzecie pokolenie swojej rodziny prowadzi firmę przez kolejne etapy rozwoju.

Funkcjonalność i radość

Dziś Curaden jest wiodącym globalnym dostawcą holistycznych koncepcji zdrowia jamy ustnej w ponad 70 krajach. "Lepsze zdrowie dla Ciebie" to filozofia leżąca u podstaw wszystkiego, co robi firma. To credo podkreśla znaczenie zdrowia jamy ustnej i jego związek z ogólnym stanem zdrowia. Niezależnie od tego, czy chodzi o szczoteczkę międzyzębową, szczoteczkę do zębów ze specjalnie cienkimi i precyzyjnie ułożonymi włóknami, elektroniczną szczoteczkę soniczną, płyn do płukania jamy ustnej, zestaw dla niemowląt czy delikatną pastę do zębów: marka Curaprox, jej produkty, oddziały i filie na całym świecie - wszystkie dostarczają pełnej kolorów zabawy, łącząc zdrowie z radością.

Curaden opracowuje instrumenty do higieny jamy ustnej, które są tak łagodne i skuteczne, jak to tylko możliwe. Wszystko to odbywa się we współpracy z ekspertami z dziedziny badań, edukacji i praktyki. Curaprox jest marką zdrowia jamy ustnej firmy Curaden AG z siedzibą w Szwajcarii.

Dowiedz się więcej