Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 190 PLN
Czas dostawy 3-5 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

W trosce o twoje

O nas

Curaprox, marka produktowa spółki Curaden, zapewnia najlepszej jakości szwajcarskie wyroby do pielęgnacji jamy ustnej.

W spółce Curaden zdrowie jamy ustnej jest naszą obsesja od 1972 roku. Stanowi kwestię fundamentalną. Chodzi nam przy tym o coś więcej, niż białe zęby i świeży oddech. Dążymy do zapewnienie zdrowia wszystkich organów. Zdrowia całego organizmu.

Z tego względu spółka Curaden współpracuje ściśle ze specjalistami z dziedziny stomatologii, wytwarzając wyjątkowe produkty Curaprox. Atrakcyjne, skuteczne, zapewniające czystą przyjemność użytkowania.

Współdziałamy ze specjalistami z branży dentystycznej na całym świecie, opracowując rewolucyjne programy szkolenia przeznaczone dla ich kolegów „po fachu”. Co roku szkolimy i certyfikujemy tysiące instruktorów w skali globalnej, specjalizujących się w higienie jamy ustnej. Nasi instruktorzy przekazują później tę wiedzę Wam, motywując, ucząc Was jak w prosty sposób utrzymywać jamę ustną, zęby i dziąsła w idealnym stanie… tak, abyście mogli poczuć różnicę.

Marka Curaprox sprawia, że mycie zębów staje się przyjemnością. Jest proste. Łatwo jest zauważyć pozytywne rezultaty. A dzięki naszym pięknym produktom motywacja do starannego czyszczenia zębów, utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie. Nie ustajemy w dążeniach, aby tworzyć najskuteczniejsze, najbardziej atrakcyjne produkty do higieny jamy ustnej na świecie. To, natomiast, sprawia, że grono miłośników marki Curaprox codziennie się powiększa.