Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Szczoteczka do zębów CS 5460

Delikatna dla zębów i dziąseł

Każde, pojedyncze włókno spośród 5 460 włókien Curen® służy do wspólnej walki z płytką nazębną. Bezlitosna dla płytki nazębnej. Delikatna dla zębów i dziąseł.

5460 włókien ciasno osadzonych na główce szczoteczki do zębów, aby zapewnić wyjątkową siłę czyszczenia

Kompaktowa główka szczoteczki. Ukształtowana pod lekkim kątem. Optymalna siła czyszczenia.

Włókna Curen® - niezwykle delikatne, niewiarygodnie cienkie, o średnicy tylko 0,1 mm.

Ośmiokątna rączka. Prawie NIE ma możliwości, aby NIE czyścić zębów pod właściwym kątem

Kup

5 460 dobrych powodów

Szwajcarskiej szczoteczce CS 5460 można zaufać, jeśli chodzi o usuwanie płytki nazębnej, zapobieganie uszkodzeniom szkliwa… i pielęgnowanie zębów i dziąseł w sposób delikatny, ale skuteczny. Dlaczego? Z uwagi na 5 460 nadzwyczaj cienkich, delikatnych włókien (zamiast konwencjonalnych włosków nylonowych).

Niewielka i kompaktowa główka szczoteczki

Kompaktowa główka dociera do trudno osiągalnych miejsc – na przykład za zębami trzonowymi i przedtrzonowymi. No i rzeczywiście zgina się w ukłonie. Pod wrażeniem pięknych, czystych zębów.

Ustaw pod właściwym kątem …

… , aby czyścić zęby w sposób optymalny. Ustaw szczoteczkę pod kątem 45 stopni – w połowie na zębie, w połowie na dziąśle. Przesuwaj drobnymi, okrężnymi ruchami – prawie bez nacisku. Miło i przyjemnie.

Osobiście poczuj różnicę.

Specjaliści branży stomatologicznej zalecają stosowanie naszych szczoteczek od ponad 40 lat. A gdy już wypróbujesz te szczoteczki…nie wrócisz to tych, których używałeś. Zaprojektowane i wyprodukowane w Szwajcarii.

To jest po prostu wystrzałowe

Po latach wybierania spośród nudnych asortymentów… dochodzi do eksplozji pięknych, radosnych kolorów. Teraz szczoteczka jest dostępna w 36 kombinacjach barw oraz w edycjach zarówno limitowanych, jak i specjalnych.

Wybierz swój kolor

Czuła, delikatna pielęgnacja

Wiele osób szczotkuje zęby stosując zbyt duży nacisk… przy pomocy twardych włosków. To prowadzi do powstawania dolegliwości takich jak recesja dziąseł. Utracienkie włókna Curen® niosą ze sobą nowe możliwości. Są delikatne. A czyszczą niezwykle skutecznie. 

Maestro, prosimy o muzykę

Szczotkuj ząb po zębie, delikatnymi, okrężnymi ruchami – prawie bez nacisku. Masa ultracienkich włókien – ciasno osadzonych – skutecznie usuwa płytkę nazębną bez powodowania zniszczeń. Trzymaj szczoteczkę swobodnie … niczym smyczek skrzypiec.

5 460 to liczba magiczna 

5 460 włókien – prawie dziesięć razy więcej od liczby włosków w konwencjonalnych szczoteczkach, ciasno umieszczonych w główce szczoteczki. Ta niezwykle zagęszczona powierzchnia czyszcząca została zaprojektowana w celu zapobiegania próchnicy zębów i chorobom dziąseł. CS 5460 to najgorszy koszmar płytki nazębnej.  

Szkliwo zębów jest twardsze od stali 

Wymaga jednak delikatnej pielęgnacji. Teraz można zaufać delikatnym włóknom, które usuwają płytkę nazębną, nie ścierając przy tym szkliwa i szczotkować linię dziąseł bez powodowania uszkodzeń. 

Jak najlepiej czyścić zęby?

Istnieje wiele różnych technik. Natomiast każde usta, zęby i przestrzenie międzyzębowe są inne. Mamy sprawdzoną metodę, która sprawdza się u każdego. 

Zacznij od jak najlepszego kąta – połowa szczotki na zębach, połowa na dziąsłach

Czyść delikatnie… prawie bez żadnego nacisku 

Małe, delikatne ruchy okrężne – daj się poprowadzić własnym zębom

JAK KORZYSTAĆ ZE SZCZOTECZKI CS 5460

Odsłonięte szyjki zębowe

Co można z nimi zrobić?

Dowiedz się więcej Kup

Zestaw podróżny

Myj zęby w trakcie podróży

Dowiedz się więcej Kup

Pielęgnacja dziąseł

Czyszczenie zamiast szorowania 

Dowiedz się więcej Kup