Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych

Tajemnica przestrzeni międzyzębowych

Gdzie zatem tkwi tajemnica niezwykłej czystości tych wąskich przestrzeni między zębami, do których tak trudno dotrzeć? W niezwykle cienkich, niezwykle długich oraz niezwykle elastycznych włóknach. Delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie przy pomocy jednej szczoteczki. Tylko raz dziennie.

Dobór rozmiaru – odpowiednia szczoteczka do każdej przestrzeni

Najbardziej kompleksowa higiena jamy ustnej rozpoczyna się od przestrzeni między zębami

Produkt przyjazdy dla środowiska: konstrukcja umożliwiająca wymianę elementów naszych szczoteczek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów z tworzywa sztucznego

Piękny, funkcjonalny, przedmiot, zaprojektowany ze szwajcarską precyzją; wystarczy przesunąć między zębami i wyjąć. I gotowe.

Kup

Idealne dla Ciebie szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych – gwarantowana jakość

W asortymencie szwajcarskich produktów CPS znajdą się szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych odpowiednie dla każdego. Do zębów naturalnych, do implantów, do najwęższych możliwych przestrzeni międzyzębowych, do przestrzeni większych, do koron, do mostów, do zębów po zabiegach chirurgicznych … po prostu dla każdego.

Fantastyczne efekty… nawet, gdy nosisz stały aparat

Powiedzmy sobie szczerze - pomiędzy aparatem a zębami dochodzi czasem do strasznych rzeczy. Teraz możemy je wyeliminować przy pomocy szwajcarskiej szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych – dzięki nim nawet miejsca tak trudno dostępne można bez problemu wyczyścić. Oto jeszcze jeden prosty sposób poprawy stanu zdrowia Twojej jamy ustnej.

System Curaprox Click: Bardziej przyjazny dla planety

Wszystkie nasze szwajcarskie szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych można nabywać w przyjaznych dla środowiska pakietach wymiennych… które pasują do wszystkich uchwytów naszych szczoteczek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Jednym kliknięciem odepnij starą szczoteczkę. Kolejnym – przypnij nową. I tyle. Niezwykle wygodne. A przy tym mniej odpadów.

Tak, jak lubisz: Uchwyt szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych

Co wolisz? Plastik czy aluminium? Uchwyt prosty czy wygięty? Krótki czy długi? Przypinany „kliknięciem” czy wkręcany? Wszystkie końcówki naszych szczoteczek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych pasują do wszystkich oferowanych przez nas uchwytów. Zdrowie jamy ustnej - tak, jak lubisz najbardziej.

JAK UŻYWAĆ SZCZOTECZKI CPS PRIME DO CZYSZCZENIA PRZESTRZENI MIĘDZYZĘBOWYCH

Dr nauk medycznych, stomatolog Rolf Kufus poleca:

Uwielbiam szczoteczki Curaprox do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. W przypadku ciasnych przestrzeni miedzyzębowych polecam model „CPS prime”, a w przypadku większych – „CPS perio”.

Wystarczy przesunąć między zębami i wyjąć. I gotowe.

To takie proste. A przy tym skuteczne w walce z próchnicą zębów, zapaleniem dziąseł, paradontozą i nieprzyjemnym zapachem z ust. Wystarczy wyczyścić przestrzenie międzyzębowe raz dziennie. I zapomnieć o tych wszystkich trudnych słowach.

Umieść szczoteczkę CPS do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych pod niewielkim kątem przed przestrzenią międzyzębową – między zębami.

Wsuń szczoteczkę między zęby: najpierw tylko trochę, potem wyprostuj i wsuń całkowicie.

Wyciągnij: bardzo delikatnie. Gotowe. Przejdź do kolejnej przestrzeni.

Pielęgnacja dziąseł

Jak postępować w przypadku krwawiących dziąseł i nie dopuszczać do tego stanu?

Dowiedz się więcej Kup

CS single

Każdy ząb po kolei

Dowiedz się więcej Kup

CS 5460

Gdy dziąsła się zakochają

Dowiedz się więcej Kup