Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Wybierz swój kraj Polska Polska
Darmowa dostawa od 190 PLN
Czas dostawy 2-3 dni
Bezpieczne płatności dzięki 3D Secure

Newsletter

Co zawiera newsletter Curaprox?

Zapisz się do newslettera Curaprox, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat pielęgnacji jamy ustnej. Curaprox dostarcza informacji na temat higieny jamy ustnej i ekscytujących nowych produktów. Dla tych, którzy kochają okazje, regularnie informujemy o naszych najlepszych ofertach i rabatach.

link

Jakie korzyści Newslettera?

Zapisując się do newslettera Curaprox, możesz być na bieżąco z najnowszymi konkursami, rabatami i ofertami specjalnymi Curaprox. Po zapisaniu się otrzymasz dostęp do ekskluzywnych kuponów, które są dostępne tylko dla subskrybentów naszego newslettera. Zapisz się do newslettera teraz

link

Jak często będę otrzymywać newsletter Curaprox?

Kilka razy w miesiącu będziesz otrzymywać informacje i ekscytujące oferty. Będziemy również informować Cię o ekskluzywnych ofertach specjalnych i rabatach, gdy tylko się pojawią. Zapisz się do newslettera teraz.

link

Jak mam się zapisać do newslettera?

Aby korzystać z zalet newslettera Curaprox, wystarczy wpisać swój adres e-mail na naszej stronie rejestracyjnej. Następnie otrzymasz e-mail potwierdzający z linkiem do rejestracji. Jeśli posiadasz już konto użytkownika, możesz zmienić ustawienia newslettera w odpowiedniej sekcji menu w zakładce 'Moje konto'. Zapisz się do newslettera teraz.

link

Jak anulować subskrybcje newslettera?

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania newslettera, możesz to zrobić za pomocą linku znajdującego się na dole każdego newslettera. Jeśli posiadasz konto użytkownika, możesz usunąć zaznaczenie pola wyboru newslettera w sekcji "Dane osobowe" w zakładce "Moje konto".

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wypisaniem się z newslettera, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na Twoje zapytanie tak szybko, jak to będzie możliwe.

link